bilgi talep formu
HASAR YÖNETİMİ

Hasarların hızlı ve eksiksiz olarak tazmin edilmesinin herkes için çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Sigorta Şirketlerinden bir hasar talep etmek için yapılması gereken hazırlıklar vakit alır ve bazen çok karmaşık da olabilir. Vaktinizi bunun yerine kendi işlerinize ayırmak en doğal hakkınızdır...
devamı »
Hakkımızda

1991 yılından itibaren faaliyet gösterdiğimiz sigorta sektöründe bağımsız sigorta ve reasürans brokeri olarak, bir yandan bireysel diğer yandan yerli ve yabancı kurumsal müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bentem olarak kendimize özgü çalışma tarzımızla sigortalılarımıza risk yönetimi, poliçe yönetimi ve hasar yönetimi süreçlerinde çözümler üretiyoruz.

Çeşitli sigorta şirketleriyle çalışıyor olmamız, sigortalılarımızın ihtiyaçlarına esnek çözümler geliştirmemizi sağlıyor. Her bir sigortalımızın ihtiyacının ve beklentisinin tek ve benzersiz olduğunu biliyoruz ve çalışmamızı her birine göre özelleştiriyoruz. Sigortalılarımızın ihtiyaçlarını Türkiye’de veya yurtdışında bulunan sigorta şirketlerinden karşılanmasını sağlıyoruz. Kendi tecrübemizin yanına eklediğimi uluslar arası iş ortaklıklarımız sayesinde sigortalılarımızın bilgi, ürün ve fiyat bakımından en gelişmiş hizmetten yararlanmasını sağlıyoruz. Konusunun uzmanlarından oluşan ekibimizin tek amacı sigortalılarımızın güvencede olmalarını sağlamaktır.

Bentem’in şirket kültürü, içimizde sigortalılarımızı ilk sıraya koyma tutkusu oluşturmuştur. Hizmetimizin ölçütünün en önemli göstergesinin sigortalılarımızın memnuniyeti olduğunun bilincindeyiz. Bu memnuniyeti en üst düzeyde tutmanın yolunun da ekibimizin yetkinliğinden geçtiğinin farkındayız. Bunu sağlamak yolunda sürekli kişisel gelişim için çalışıyoruz çünkü bizim işimiz “insan” işidir.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?
Amacımız sigortalılarımızın varlıklarını en iyi şekilde koruyacak sigorta planlarını ortaya çıkarmak. Öncelikle sigortalılarımızın durumunu ve ihtiyaçlarını anlamak adına bir risk analizi yapıyoruz. Net tabloyu ortaya çıkardıktan sonra tecrübemizi ve bilgi birikimimizi ekleyerek ihtiyaçların giderilmesi için çalışmaya başlıyoruz. Çalışma yöntemimizi her bir sigortalı için özelleştiriyoruz çünkü biliyoruz ki her birinin beklentisi farklıdır.

Tel : (212) 272 01 21 - (212) 272 01 51 Kişisel Verilerin Korunması Copyright © 2024 | Bentem Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.