bilgi talep formu
HASAR YÖNETİMİ

Hasarların hızlı ve eksiksiz olarak tazmin edilmesinin herkes için çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Sigorta Şirketlerinden bir hasar talep etmek için yapılması gereken hazırlıklar vakit alır ve bazen çok karmaşık da olabilir. Vaktinizi bunun yerine kendi işlerinize ayırmak en doğal hakkınızdır...
devamı »
Sektörler

İşiniz binalar inşa etmek, çelik üretmek veya insanları iyileştirmek olabilir. Veya hammadde ticareti, yemek satmak, başkalarının mallarının nakliyesini yapmak da olabilir. Hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun işiniz risk içerir ve biz Bentem ekibi olarak bu konuda size destek olmaya hazırız.

Her sektörün koşuları kendine özgü riskler yaratır, dolayısıyla farklı sektörlerin risk yönetimindeki ihtiyaç ve beklentileri de farklıdır. Hızla değişen koşullar ve ilerleyen teknoloji, bu ihtiyaçların da hızla değişmesine sebep olmaktadır. Bunların bilincinde olarak, çalışmalarımızı her bir sektöre göre özelleştirdiğimiz yöntemlerimizle sürdürüyoruz.

Tel : (212) 272 01 21 - (212) 272 01 51 Kişisel Verilerin Korunması Copyright © 2024 | Bentem Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.