bilgi talep formu
HASAR YÖNETİMİ

Hasarların hızlı ve eksiksiz olarak tazmin edilmesinin herkes için çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Sigorta Şirketlerinden bir hasar talep etmek için yapılması gereken hazırlıklar vakit alır ve bazen çok karmaşık da olabilir. Vaktinizi bunun yerine kendi işlerinize ayırmak en doğal hakkınızdır...
devamı »

HASAR YÖNETİMİ

Hasarların hızlı ve eksiksiz olarak tazmin edilmesinin herkes için çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Sigorta Şirketlerinden bir hasar talep etmek için yapılması gereken hazırlıklar vakit alır ve bazen çok karmaşık da olabilir. Vaktinizi bunun yerine kendi işlerinize ayırmak en doğal hakkınızdır. Tüm hasar sürecini, zararınızın hızlı ve tam olarak karşılanabilmesi için planlayıp yönetiyoruz.

Bentem olarak bugüne kadar sigortalılarımızın milyonlarca liralık zararlarını tazmin etmelerinde yardımcı olduk. En ufağından en karmaşığına kadar her türlü hasarda süreci hızlandırıp mağduriyeti giderecek bir yöntem uyguluyoruz. Konusunda uzman hasar ekibimiz sizi dinler, yapılması gerekenleri size anlatır, evraklarınızı inceler, sigorta şirketlerine başvuracak şekilde düzenler ve sigorta eksperleriyle gerekli görüşmeleri yapar. Ekibimiz, poliçelerinizdeki teminatlardan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için sigorta şirketleriyle müzakereleri yürütecek tecrübe ve beceriye sahiptir. Yöntemimiz sigortalılarımızın minimum vakit kaybıyla ve hasar sürecine dahil olmalarına gerek kalmadan hızla zararlarının karşılanmasını sağlar. Bu çalışma şeklimiz hasar yönetimi ile ünlenmemize sebep olmuştur.

Hasar Yönetimi Hizmetimizin içeriği:

Tel : (212) 272 01 21 - (212) 272 01 51 Kişisel Verilerin Korunması Copyright © 2024 | Bentem Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.